Moderné krby

Moderný krb je nielen estetickým doplnkom, ale aj funkčným prvkom vášho bývania. Spája v sebe estetiku s praktickou hodnotou, poskytujúc ideálny priestor na dotvorenie interiéru. Jeho teplé žiarenie pridáva obydliu pohodu a útulnosť. Na výber je široká škála štýlov, vrátane moderných krbov s kamenným obložením v rôznych farebných prevedeniach. Používame len bezpečné a testované materiály odolné voči vysokým teplotám. Neviete sa rozhodnúť? Radi vám poradíme a vypracujeme ideálne riešenie pre váš krb.

Moderný krb vo Vašej domácnosti

Zvažujete, prečo by ste si mali vybrať moderný krb pre váš domov? Moderný krb je nielen dokonalým doplnkom vášho interiéru, ale aj praktickým riešením pre pohodlie a teplo. Je navrhnutý tak, aby dokonale ladil s akýmkoľvek prostredím, nevytvárajúc rušivé prvky. Charakteristické sú pre ne jednoduché, čisté línie a výrazné detaily, ako krbové rímsy alebo ornamenty. Často sú vybavené širokouhlými preskleniami, rohovými alebo trojstrannými krbovými vložkami, ktoré poskytujú elegantný a moderný vzhľad.

Nad čím sa zamyslieť pri moderných krboch

Už pred samotným rozhodnutím, že chcem krb, sa treba zamyslieť nad tým, či má byť krb iba okrasou a relaxáciou vo vašom obydlí, alebo či má tento moderný krb mať aj vykurovaciu alebo inú funkciu (ohrev vody) vo vašom dome. Od tohto rozhodnutia, na čo všetko má vlastne váš moderný krb slúžiť, sa rátajú aj financie, ktoré je do neho potrebné vložiť. Ďalšími otázkami, nad ktorými sa musíte zamyslieť sú:
- na ktoré miesto v dome chceme krb postaviť?
- chceme ho využívať iba občas alebo budeme v ňom kúriť pravidelne?
- chceme krbom vyhriať iba túto jednu miestnosť alebo viacero miestností?
- má sa náš moderný krb rozohriať čo najrýchlejšie?
- budeme chcieť v našom krbe aj grilovať?
- kde budeme skladovať drevo?

Prezrite si nižšie fotografie moderných krbov, ktoré sme zrealizovali, a kontaktujte nás so žiadosťou o pomoc, vypracovanie dizajnového návrhu či cenovej ponuky. Sme tu stále pre Vás ochotní zodpovedať vaše otázky na moderné krby.

Galéria: Moderné krby

Krby Uváček
KU,s.r.o.
Kukučínova 493/16
92901 Dunajská Streda
Facebook - Krby UváčekInstagram - Krby Uváček