Krbové vložky

Prinesiete teplo a štýl do vášho domova s našimi krbovými vložkami

Krbové vložky sú neoddeliteľnou súčasťou moderných aj tradičných domovov, poskytujúce nielen pohodlie a teplotný komfort, ale aj estetický prínos interiéru. Naše krbové vložky vynikajú vysokou kvalitou spracovania, dlhoročnou tradíciou výroby a moderným dizajnom. Ponúkame širokú škálu modelov, ktoré vyhovujú potrebám každej domácnosti, od malých priestorov až po veľké obytné plochy.

Rozmanitosť pre každý typ interiéru

Naša ponuka zahŕňa rôzne typy krbových vložiek – od rovných, cez rohové až po trojstranné, až po panoramatické vložky. Pre jedinečný pohľad na oheň a maximálne využitie tepla ponúkame aj modely s extra širokými rozmermi. Vyznačujeme sa tiež širokou paletou výkonov, ktoré zodpovedajú rozličným požiadavkám na vykurovanie – od 4 do 15 kW.

Technologická dokonalosť a bezpečnosť

Všetky naše modely sú vybavené systémom prívodu vonkajšieho vzduchu pre optimálne spaľovanie a efektívnosť. Ponúkame aj možnosti s automatickou reguláciou spaľovania a teplovodnými výmenníkmi pre nezávislý ohrev celého domu. Kladieme dôraz na bezpečnosť a jednoduché ovládanie, aby ste si mohli vychutnávať teplo krbu bez obáv.

Výber a poradenstvo

Náš tím odborníkov vám poskytne podrobné poradenstvo a pomôže vám vybrať ideálnu krbovú vložku, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a štýlu vášho domova. Navštívte náš showroom, kde si môžete vybrať z mnohých modelov a získať predstavu o tom, ako bude krbová vložka vyzerať v reálnom prostredí.

Široká paleta krbových vložiek

Kobok

Firma Kobok je popredný výrobca krbových vložiek a pecí na slovenskom trhu. Naša firma Krby Uváček spolupracuje s firmou Kobok už viac ako 10 rokov. V ich ponuke sa nachádza veľký výber oceľových krbových vložiek so šamotovou výplňou. Vyrábajú ich vo viacerých veľkostiach a prevedeniach (aj atypické).

Firma Bef je najväčší výrobca krbových vložiek v Českej republike. Vďaka najmodernejšej výrobnej technológií majú tieto krbové vložky vysokú kvalitu. Presnosť a precíznosť jednotlivých detailov je pre nich prvoradé ako aj seriózny prístup k zákazníkovi. V ich ponuke sa nachádzajú teplovzdušné a teplovodné krbové vložky.

Krby Uváček
KU,s.r.o.
Kukučínova 493/16
92901 Dunajská Streda
Facebook - Krby UváčekInstagram - Krby Uváček