Firma Kobok je popredný výrobca krbových vložiek a pecí na slovenskom trhu. Naša firma Krby Uváček spolupracuje s firmou Kobok už viac ako 10 rokov. V ich ponuke sa nachádza veľký výber oceľových krbových vložiek so šamotovou výplňou. Vyrábajú ich vo viacerých veľkostiach a prevedeniach (aj atypické ).
Firma Bef je najväčší výrobca krbových vložiek v Českej republike. Vďaka najmodernejšej výrobnej technológií majú tieto krbové vložky vysokú kvalitu. Presnosť a precíznosť jednotlivých detailov je pre nich prvoradé ako aj seriózny prístup k zákazníkovi. V ich ponuke sa nachádzajú teplovzdušné a teplovodné krbové vložky.
Pôsobíme v mestách a obciach : Bernolákovo, Hrubá Borša, Senec, Malinovo, Bratislava, Most pri Bratislave, Chorvátsky Grob, Čierna voda, Dunajská Streda, Veľký Meder, Svätý Jur, Nová Dedinka, Veľký Biel, Kráľova pri Senci, Hrubý Šúr, Miloslavov, Dunajská Lužná, Štvrtok na ostrove, Kvetoslavov, Hamuliakovo, Rohovce, Holice, Gabčíkovo, Pezinok, Modra, Galanta, Trstice, Topoľníky, Hviezdoslavov