Moderné krby

Krb vo Vašej domácnosti je nielen ozdobou Vášho bývania, ale aj užitočným pomocníkom. Moderné krby v sebe spájajú príjemnosť a estetiku s užitočnosťou. Poskytujú Vám priestor na dotvorenie Vášho interiéru bez rušivých momentov a zároveň Vám túto jedinečnú estetickú atmosféru, moderný krb spríjemní svojou uťitočnosťou v podobe príjemného tepla, ktoré dotvára úplnu pohodu Vášmu obydliu. Moderné krby sa vyhotovujú v rôznych prevedeniach a to aj ako moderné krby s kamenným obložením v rôznych farebných prevedeniach. Všetky materiály používané na výstavbu Vášho moderného krbu sú bezpečné a testované na odolnosť voči vysokým teplotám. Ak sa stále neviete rozhodnúť, či je pre Vás krb to ideálne riešenie, ochotne Vám poradíme, odpovieme na Vaše otázky a vypracujeme ideálne riešenie pre Váš moderný krb do Vašej domácnosti.

Moderný krb vo Vašej domácnosti

Pýtate sa sami seba, prečo si vybrať do svojho domova práve moderný krb? Možno práve preto, lebo takýto krb je postavený v súčastnom modernom štýle, dokážete ho dopasovať do rôzneho prostredia, kde úplne zapadne do prispôsobeného interiéru a vôbec nebude pôsobiť rušivo. Moderné krby sú známe svojim výzorom. Majú jednoduché čisté línie, s výraznym prvkom krbovej rímsy, ornamentu alebo niky na drevo. Najčastejšie sa na moderných krboch využívajú širokouhlé formáty čelných presklení, rohové krbové vložky, či trojstranné krby a krbové vložby.

Nad čím sa zamyslieť pri moderných krboch

Už pred samotným rozhodnutím, že chcem krb, sa treba zamyslieť nad tým, či má byť krb iba okrasou a relaxáciou vo Vašom obydlí, alebo či má tento moderný krb mať aj vykurovaciu alebo inú funkciu (ohrev vody) vo Vašom dome. Od tohto rozhodnutia, na čo všetko má vlastne Váš moderný krb slúžiť, sa rátajú aj financie, ktoré je do neho potrebné vložiť. Ďalšími otázkami, nad ktorými sa musíte zamyslieť sú:
- na ktoré miesto v dome chceme krb postaviť?
- chceme ho využívať iba občasne alebo budeme v ňom kúriť pravidelne?
- chceme krbom vyhriať iba túto jednu miestnosť alebo viacero miestností?
- má sa náš moderný krb rozohriať čo najrýchlejšie?
- budeme chcieť v našom krbe aj grilovať?
- kde budeme skladovať drevo?

Prezrite si nižšie fotografie moderných krbov, ktoré sme zrealizovali, a kontaktujte nás so žiadosťou o pomoc, vypracovanie dizajnového návrhu či cenovej ponuky. Sme tu stále pre Vás ochotný Vám zodpovedať Vaše otázky na moderné krby.

Pôsobíme v mestách a obciach : Bernolákovo, Hrubá Borša, Senec, Malinovo, Bratislava, Most pri Bratislave, Chorvátsky Grob, Čierna voda, Dunajská Streda, Veľký Meder, Svätý Jur, Nová Dedinka, Veľký Biel, Kráľova pri Senci, Hrubý Šúr, Miloslavov, Dunajská Lužná, Štvrtok na ostrove, Kvetoslavov, Hamuliakovo, Rohovce, Holice, Gabčíkovo, Pezinok, Modra, Galanta, Trstice, Topoľníky, Hviezdoslavov